MÁM ZÁZNAM V REGISTRU

Prestože záznam v registru spožděných plateb např. Solus nebo jiných bankovních a nebankovních splátek je v České republice již neschvalitelný, specializujeme se právě na předání vozidel zamítnutým klientům. Díky akontaci při převzetí vozu lze vybraný vůz financovat prostřednictvím našich služeb. Zamítli Vás? Již nemusíte hledat dále. Stačí zaslat SMS s předběžnou cenou vozu na tel. 775 779 449  V případě čistých registrů ušetříme tisíce. Další výhodou je schválení vozu od přímého majitele, nejen bazaristy.

SCHVÁLENÍ SE ZÁZNAMEM V REGISTRU - podnikatele, firmy. Pokud jste zaměstnancem nebo důchodcem se záznamem v registru nebo max 3 exekucemi, doklady pro nebankovní schválení stačí tyto doklady:

1/ PRACOVNÍ SMLOUVU SE DVĚMI POSLEDNÍMI VÝPLATNÍMI PÁSKAMI NEBO VÝMĚR DŮCHODU NEBO DP S RAZÍTKEM/EL. POTVRZENÍM - POKUD PODNIKÁTE OD 2018 POUZE ŽIVNOSTENSKÝ LIST

2/ DOKLAD K BYDLENÍ - NÁJEMNÍ SMLOUVU  /POKUD NEJSTE V KATASTRU/ PŘÍPADNĚ ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ POKUD NEMÁTE ANI JEDNO

 

- po schváleni a dohodneme termín předání, akontaci skládáte při převzetí vozu

 

PRO KALKULACI SPLÁTEK ZAŠLETE SMS S PŘEDBĚŽNOU CENOU VOZU DO 250.000,- NA TEL. 775 779 449     / s vyšší cenou vozu počítejte s vyššími splátkami i akontací...

Minimální cena vozu je  69.000,- a rok výroby 2004 - 2017

 

AKONTACE OD 20% s menšími záznamy v bankovním nebo nebankovním registru

 

Doporučujeme vybrat vůz od přímého majitele nebo vašeho známého pro info k předchozí historii vozu, pokud nechcete zakoupit bazarový vůz. Jakmile máte připravenu akontaci, navrhnete termín převzetí vozu které je v místě prodávajícího.

První splátka je až za měsíc po převzetí vozu a to vždy až k 25 dni v měsíci. V průběhu placení si můžete výši splátky přizpůsobit vašim aktuálním možnostem tzn. snížením nebo zvýšením splátky zkrácením nebo protáhnutím délky např. o jeden rok. Předčasné doplácení je částečně odúročeno a bez poplatků!